“SOAR, EAGLES, SOAR”, czyli nowe stroje Reprezentacji Polski od Nike!

0

Fani piłki nożnej, których w Polsce nie brak zawsze czekają na mistrzostwa. Ale są też ci specyficzni, którzy bardziej niż na mistrzostwa czekają na prezentacje nowych trykotów.

Wiele osób poprzez noszenie drużynowych trykotów od zawsze okazują wsparcie drużynie poprzez noszenie ich. Wielu je kolekcjonuje. No i właśnie, dzieci. Jaki dzieciak by nie chciał teraz nosić koszulki z nazwiskiem Pazdana, Błaszczykowskiego czy Lewandowskiego?

Trykoty coraz częściej(choć raczej klubów niż reprezentacji) pojawiają się w klipach rapowych, co skutkuje tym, że również do streetwearu przebija się owy trend. Jak to zrobić dobrze? To pokazała ekipa noizz.pl

Swoją drogą, sposób w jakim Polskie Orły dostały się na Mistrzostwa Świata w Rosji, czyli pierwsze miejsce w grupie i 16 goli RL9 to naprawdę piękna sprawa. Doliczcie do tego wejście na 7 miejscu w międzynarodowy turniej(jeszcze w 2013 nasza reprezentacja była kwalifikowana na 78 miejscu na świecie, damn!). Wcale nie dziwimy się, że i Nike poświęciło artykuł projektowi Polskich koszulek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here