Mimo rozwoju sprzedaży e-commerce, butiki są w dalszym ciągu ważnym punktem sprzedaży detalicznej. Przyciągają nie tylko możliwością kupna obuwia stacjonarnie ale i własnym, charakterystycznym klimatem.

Dekada działalności to kawał ciężkiej pracy, zwłaszcza zważając na towarzyszącą, rosnącą konkurencję. Promując kulturę sneakersów, w 2010 roku na rynku pojawiło się SoleFly. Na obecny moment, znajdziemy sklep w dwóch lokalizacjach, a mianowicie w Miami oraz Culter Bay na Florydzie. Z okazji 10 urodzin, Jordan Brand pozwolił na stworzenie inauguracyjnego wydania rozpoczynającego kolejną dekadę, na bazie AJ X. Kolorystyka nawiązuje również do Super Bowl i samego Miami, które będzie gospodarzem wydarzenia. Sylwetka została oparta na odcieniach bieli, czerni oraz pomarańczy. Na pięcie widnieje Jumpman oraz logo SoleFly. W skład kolekcji wchodzi również śnieżnobiały jersey oraz koszulka z brandingiem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#ToTheNextDecade

Post udostępniony przez SOLE FLY (@solefly)

Data premiery pozostaje tajemnicą, jednak z uwagi na inspirację Super Bowl, możemy spodziewać się jej w okolicach lutego.