Street Art Festival | Gdańsk, Sopot 10 – 11 maja 2013

0

Wydaję się, że Street Art Festival już na stałe zagości w gronie najlepszych hip-hopowych festiwali w Polsce. Rok temu impreza przyciągnęła masę fanów polskiego rapu i wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja będzie jeszcze lepsza.

Przez cały weekend, 10. i 11. maja stolicą rapu będzie Trójmiasto. To tutaj, na kampusie AWFiS odbędzie się druga edycja Street Art Festivalu. Organizatorzy zadbali, aby wydarzenie było widoczne w całej aglomeracji. Oprócz głównej sceny hip-hop zawita również na tzw. ART Place Sopot (Sfinks700, Zatoka Sztuki, Atelier oraz oczywiście na plaża). Zapowiada się prawdziwe święto dla wszystkich utożsamiających się z kulturą hip-hop. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Będzie bitwa freestylowa, przegląd zespołów hip-hopowych, Graffiti Jam, Basketball Jam oraz międzynarodowy turniej Ultimate (taka gra zespołowa z frisbee).

Sami widzicie atrakcji multum. Wszystkich na pewno ciekawi line-up imprezy. Tutaj muszę przyznać, że jest świetnie. Patrząc na składy i raperów, którzy zagrają w Gdańsku mam wrażenie, że organizatorzy kierowali się moimi upodobaniami. Na 10 artystów jest może 3-4, przy których nie będę skakał pod sceną, a przyglądał się z daleka z ogródka piwnego. Jaram się przed wszystkim Venomem, Biszem, Mielzkim i Mesem. Na tych koncertach będzie na pewno JUMP AROUND JUMP AROUND JUMP AROUND. Do tego dochodzi świetny Te-Tris oraz Zeus. Zresztą, sprawdźcie sami.

Street Art Festival 2013 – line-up:
– O.S.T.R
– Ten Typ Mes
– DonGuralEsko
– VNM
– Zeus
– Bisz (B.O.K.) + LIVEBAND
– Mioush
– Te-Tris
– Diox & The Returners
– Gruby Mielzky

To nie koniec! W niedzielę poznamy dwóch artystów – niespodziankę.

Sprzedaż biletów od 8 kwietnia w:
– USA SPORTS (Galeria Bałtycka)
– PROSTO Shop SOPOT (ul. Grunwaldzka 57)
– Biuro Rady Samorządu Studentów AWFiS Gdańsk (ul. Kazimierza Górskiego 1)

Pozostaje mi zaprosić wszystkich 10. i 11. maja do Trójmiasta na jeden z najlepszych festiwali rapowych w Polsce tego roku. Świetny line-up, masa atrakcji i przede wszystkim piękny nadmorski klimat. Święto hip-hopu pełną gębą – rapowa wigilia. SHC – będziemy tam! Salutuj!

» facebook.com/Street Art Festiwal

A tak było rok temu:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here