Czasem stwierdzamy, że w Trójmieście, z którego pochodzimy dzieje się za mało streetwearowych eventów. Więc kiedy jest okazja, staramy się wspierać te, które się odbywają! Albo staramy się sami je zorganizować. Ale mamy dobre wieści!

W piątek oraz sobotę 11-12 października w gdańskim centrum handlowym Forum Gdańsk odbędzie się Street Fashion Show. Właśnie w te dni Forum ma stać się stolicą Street Fashion! Jest to już trzecia edycja wydarzenia spod szyldu Fashion Forum Gdańsk.

Ostatnia, wiosenna akcja odbyła się pod hasłem FOR ECO i cieszyła się ogromną popularnością. Jesienna edycja, jak zostało wcześniej wspomniane odbywa się pod hasłem STREET.

Wraz z pokazami mody, które odbywać się będą w ciągu tych dwóch dni, towarzyszyć będą liczne atrakcje!

Co na Was czeka?

Między innymi personalizacja ubrań, customizacja obuwia, dużo ulicznego jedzenia oraz, co najważniejsze, świetne warsztaty, które będzie prowadzić znany grafik, OESU. Warsztaty poprowadzą też projektanci z firmy LPP S.A. Ale to nie koniec atrakcji!

Zwieńczeniem modowego weekendu będzie pokaz najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Zachęcamy do wybrania się w piątek oraz sobotę do FORUM Gdańsk! My tam będziemy! A ty?

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu na Facebooku oraz rejestrowania się na odbywające się w galerii handlowej warsztaty. Rozpiskę znajdziesz TUTAJ.