Stuu zaczyna przygodę z rapem?

0
stuu

Kolejny Youtuber w rapie. BOR już szuka jego adresu.

Chociaż hip-hopowa scena nadal pochodzi do tematu rapujących YouTuberów z dość dużym… chłodem, to nie przeszkadza to samym najbardziej zainteresowanym. Wygląda na to, że do grupy YouTuberów zajmujących się rapem dołączy Stuu!

YouTuber na swoim Instagramie udostępnił zdjęcia z studia nagraniowego! Do postu dołączony był opis sugerujący… pracę nad albumem!

“Moze już widzieliscie bądż się domyslaliscie, wracam w zyciu do tematu muzyki. To jest jedna z niewielu rzeczy ktora w zyciu pozwolila mi na wykazanie jakichkolwiek emocji badz wlasnych uczuć, i przy sluchaniu niektorych utworów bywały sytuacje gdzie wzruszylem sie do łez. Nie wiem, czy moj glos bedzie zajebisty, nie wiem czy piosenki kazdemu sie spodobaja, ale muzyka zawsze byla dużą częscią mojego zycia, i nie moge się doczekac zeby przedstawić wam tego nad czym juz pracuje od prawie ponad połowe roku”

Czy album od Stuu będzie już niedługo na naszych głośnikach?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Duze ogłoszenie 🙌🏻 Moze już widzieliscie bądż się domyslaliscie, wracam w zyciu do tematu muzyki. To jest jedna z niewielu rzeczy ktora w zyciu pozwolila mi na wykazanie jakichkolwiek emocji badz wlasnych uczuć, i przy sluchaniu niektorych utworów bywały sytuacje gdzie wzruszylem sie do łez. Nie wiem, czy moj glos bedzie zajebisty, nie wiem czy piosenki kazdemu sie spodobaja, ale muzyka zawsze byla dużą częscią mojego zycia, i nie moge się doczekac zeby przedstawić wam tego nad czym juz pracuje od prawie ponad połowe roku. Mam nadzieję że będziecie ze mnie dumni. Duże rzeczy przed nami, i dluga droga przed nami, ale jestem pełen nadziejii i szczescia. Mam nadzieję ze mi sie uda tym z wami podzielić ❤️ Big things coming soon 🤘🏻

Post udostępniony przez Stuart Kluz-Burton (@stuuburton)