Jeśli czytacie nas nieco dłużej, być może pamiętacie cykl dotyczący outfitów w tym m.in. wyszczególniający polskich raperów. Postanowiliśmy do niego powrócić, przedstawiając w każdym z nich siedem najlepszych stylówek prosto z Instagrama!

Od naszego ostatniego zestawienia minęły ponad 3 lata, a przez ten czas zmieniło się naprawdę wiele. Znaczna część polskich raperów przykuwa dużą wagę do ubioru co nie dziwi już nikogo z nas. Warto wspomnieć także o współpracach artystów ze sklepami, a nawet firmami. Choć główną wartością muzyków jest ich dyskografia z pewnością wielu z nich może być również inspiracją w kwestii mody!

WENA

Na naszej liście nie mogło zabraknąć Wudoe. Niemalże zawsze, zobaczymy Michała w godnych uwagi sneakersach, począwszy od YEEZY 500, Air Max Plus skończywszy na Converse One Star czy Air Jordan 1. Numer Szafa Pełna Kicksów pasuje tu idealnie!

ŻABSON

Podczas gdy najnowszy album rapera znajduje się na 3 miejscu na OLIS, dziś skupiamy się wyłącznie na jego outficie. Aktualnie Żabson współpracuje z adidas, jednak często zobaczymy go również w nieco bardziej różnorodnych stylówkach. Nierzadko w towarzystwie takich marek jak m.in. Palm Angels czy MISBHV.

MALIK MONTANA

Charakterystyczny klimat muzyki artysty przekłada się również na jego garderobę. Sportowe zestawienie sneakersów takich jak choćby YEEZY 500, Nike React Element czy Air Jordan 11 Malik łączy z high fashion i kluczowymi markami takimi jak Burberry, Amiri lub Gucci.

TYMEK

Pobicie rekordu 100 mln wyświetleń przez drugiego, polskiego rapera jest nie lada wyróżnieniem. Na co dzień, Tymek nie ukrywa że lubuje się w kicksach, a na jego Instagramie znajdziemy Nike LD Waffle x sacai ale i bardziej klasyczne wydania jak Air Force 1 czy Tekno.

PLANBE

Artysta współpracuje z firmą adidas, co z łatwością możemy zauważyć przeglądając social media artysty. Trzy paski to jednak nie wszystko, Bartka z QueQuality zobaczymy również w The North Face czy marce Carhartt.

PALUCH

Założyciel wytwórni jak i marki odzieżowej BOR, dumnie reprezentuje firmę na swoim Instagramie. Nie ukrywa także sympatii kicksami Nike, które przewijają się tam nagminnie.

KAZ BAŁAGANE

Preorder albumu ”Książę Nieporządek” zawitał do sklepów niespełna dwa tygodnie temu. Jak w przypadku Palucha, na social mediach rapera znajdziemy wiele stylówek w jego własnej marce – Narkopop. Poza tym, Jacka zobaczymy zarówno w EA7, Givenchy, Gucci jak i kultowych wydaniach Nike Air Max czy Yeezy Boost 350.

Uznaliśmy, że nasze zestawienie nie powinno trafiać wyłącznie w jedno grono słuchaczy tak więc i artyści, których tu umieściliśmy, są dość zróżnicowani. W kolejnym podsumowaniu, znajdziecie kolejnych raperów!