Jak obiecaliśmy, kontynuujemy cykl i dziś, bierzemy pod lupę kolejnych polskich raperów! Jeśli jeszcze nie przeczytaliście naszego ostatniego podsumowania, znajdziecie je tu.

Quebonafide

Od zniknięcia artysty z social mediów minął ponad rok, a wielu z nas w dalszym ciągu wyczekuje kolejnego albumu. Odstawiając na chwilę sferę muzyczną na bok, Kuba od kilku udowadnia że moda nie jest mu obojętna, mimo że jest to wyłącznie dodatek wizerunkowy i nie traci zdrowego podejścia. Pisząc to, automatycznie nucimy C’est la Vie więc wyjątkowo zamiast outfitu wrzucamy teledysk!

Pezet

Emocje po albumie powoli opadają, choć z pewnością utwory pokroju ”Nauczysz się czekać” są nadal nałogowo zapętlane wraz z resztą płyty. Jak wiemy, Pezet wkłada wiele wysiłków w swoją rodzimą markę Koka do której nierzadko towarzyszą sneakersy czy wspomniana jeansówka znana z ”Radio Pezet 01”. Często zauważymy go również w bejsbolówce Palace, ASSC czy pojedynczych produktach Supreme.

Kuban

Mieliśmy wątpliwości, czy umieszczać w naszym zestawieniu Kubana z uwagi na dłuższą przerwę i jego nieobecność w muzyce. Uznaliśmy jednak, że idealnie wpisuje się w tematykę. Poza rozpowszechnianiem odzieży pod szyldem Dobzi Ludzie, Kubę niemalże zawsze zobaczymy w niezłych kicksach z zamiłowaniem do Nike ale i nie tylko!

Sokół

Tegoroczny solowy album Wojtka na długo zapiszę się w pamięci wielu z nas, a sam Sokół przekraczając magiczne 40 świeczek, nadal może pochwalić się niebanalną stylówką! Wieloletni projekt PROSTO zyskał wielu fanów ale mimo to, raper nie ogranicza się do eksponowania swojego brandu. Poza sympatią do Polo Ralph Lauren, zauważymy go w Off-White, Supreme a i takich kicksach jak m.in. Reebok x MISBHV czy Nike Air Max.

Otsochodzi

Miłosz sukcesywnie promuje na swoich kanałach firmę Reebok ale stylówki artysty bywają znacznie bardziej różnorodne. Jest to nasza rodzima marka MISBHV przechodząc w high fashion u boku LV czy sneakersów Balenciaga Triple S. Nie brakuje luźniejszych akcentów takich jak Golf Wang czy Supreme!

Sitek

Były członek TWL może pochwalić się kolekcją butów, w której znajdziemy modele Air Max, Air Jordan 1 czy wiele modeli Yeezy Boost. Ponadto, często w towarzystwie Gucci ale i jerseyach i bejsbolówkach ulubionych drużyn NBA.

Smolasty

Przed nami prawdziwy fan trampek – począwszy od Vans Old Skool, Converse One Star, skończywszy na Converse x Off-White. Na jego Instagramie i teledyskach zobaczymy też takie firmy jak MCM, TNF, Burberry czy Palm Angels.

Dobiegamy do końca kolejnej odsłony naszego cyklu i tak jak wspominaliśmy, staraliśmy się maksymalnie zróżnicować ukazanych muzyków. Już niebawem, zastanowimy się nad kolejnymi artystami, którzy powinni się tu znaleźć!