Już za kilka dni ma odbyć się pierwszy drop Supreme z kolekcji Fall/Winter 2020. Dotychczas, ujawniono kilka partnerów takich jak m.in. Stone Island, Swarovski ale i Smerfy czy Laleczka Chucky. To jednak dopiero początek – brand ma do zaprezentowania jeszcze wiele dobrego!

Tytułowy duet współpracował niejednokrotnie – m.in. bazując na Flyknit Lunar1+, Air Force 1, Air Max Tailwind ale i nie tylko. W nadchodzącym sezonie nie mogło obyć się bez kolejnego wydania! Tym razem, postawiono na sylwetkę Air Max 96, która zadebiutowała w czterech kolorystykach 1996 roku. Do tej pory, nie doczekaliśmy się reedycji co z pewnością podkręci zainteresowanie nadchodzącym projektem. Na ten moment przedstawiono monochromatyczną wersję, której czarną cholewkę stworzono ze skóry oraz siateczki. U boku znajdziemy półprzezroczyste elementy z akcentami czerwieni, zestawione ze śnieżnobiałą podeszwą.

Szczegóły pozostają tajemnicą, jednak niewykluczone, że już w najbliższych tygodniach poznamy datę premiery lub ujrzymy lepsze fotografie.