Supreme x The North Face – zima 2013

0

Supreme nie zwalnia tempa i szykuje kolejną kolaborację którą już teraz możemy określić mianem kultowej. Efekty połączenia nowojorskiej marki z producentem słynącym głównie z odzieży outdoorowej The North Face zawsze przyciągają oczy wielu. Nie od dziś wiadomo, że Supreme lubi wychodzić poza szablon i zamiast korzystać z gotowych modeli kurtek szukają inspiracji w starszych, niedostępnych już kolekcjach z lat 90-tych. Tym razem zaprojektowano kurtkę od podstaw. Nuptse, bo taką nazwę nosi najnowsze dziecko tej dwójki jest kurtką typowo zimową – wodoodporny nylonowy wierzch która sprawdzi się zarówno przy deszczu jak i śniegu oraz ocieplenie wykonane z gęsiego puchu pozwoli przetrwać nawet największe mrozy. Dodatkowym smaczkiem jest napis na kapturze wykonany z odblaskowego materiału. Na nylonie nadrukowano wzór futra i tu sprawdza się zasada – kochaj albo rzuć. Oprócz kurtki do sprzedaży trafi także kamizelka.

Premiera w najbliższy czwartek, 21 listopada w sklepach na terenie USA i Europy. Ceny amerykańskie przedstawiają się następująco:

Nuptse Jacket – $368
Nuptse Vest – $278

 

Fotografie:

9-cVpNZIcFE c8JHlKtGRkk Ek6-_P5C0w0 FCuEiBYW7RM fYRTAarfLFw KydZEv1Nu0g lPXTAV8Ac3c N7-7Ho-W9Jg oFumVgJ4ejo PiWINyd0aPU tBVIf0htorE wzFYc3r3r9E

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here