Choć ostatnie dni przypominają nam o trwającym lecie, jest to najlepszy czas na ujawnianie kolekcji na sezon Fall/Winter 2020. Już niebawem, powróci również lubiany Supreme – rzecz jasna w towarzystwie świeżych projektów.

Na oficjalny lookbook przyjdzie nam zaczekać do 17 sierpnia, natomiast pierwszy drop może mieć miejsce już trzy dni później. Jak zwykle, w pierwszej kolejności in store, następnie online. Wiele z nas z niecierpliwością wyczekuje szczegółów oraz przecieków dot. produktów i kolaboracji (dotychczas wiedzieliśmy o Stone Island, The North Face i Swarovskim). Na pierwszy plan trafia kolejna współpraca, która może ucieszyć aż kilka pokoleń. W roli głównej pojawią się lubiane Smerfy, które znamy z ekranu od 1980 roku. Jako że w przyszłym roku światło dzienne ujrzy kolejna seria pt. ”The Smurfs: A New Touch of Blue” jest to idealna okazja do świętowania! Niewykluczone, że już w najbliższych tygodniach Supreme przedstawi szczegóły kolekcji, która ma opierać się o różnorodne elementy odzieży.

Pozostaje nam cierpliwie czekać, a już dziś możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że współpraca okryje się sporym zainteresowaniem.