Świat zegarków nie jest obcy modzie, a w tym markom które są nam na co dzień dość bliskie. W przeszłości do sprzedaży trafiło wiele lukratywnych współprac – m.in. Casio G-Shock x Stussy, Bell & Ross x A Bathing Ape czy Timex x Supreme. Na horyzoncie kolejna godna uwagi pozycja dla sympatyków zegarków, tym razem w towarzystwie japońskiej marki!

Firmy Swatch nie musimy nikomu przedstawiać, a 37 lat stażu w skutek połączenia ASUAG i SSIH pozwala na obdarzenie jej zaufaniem. Jako że zegarki są nieodłącznym elementem wielu z nas, mamy do dyspozycji doprawdy ogromny wybór na niemalże każdą kieszeń. Tytułowy duet przedstawia najnowszą kolekcję z linii BIG BOLD inspirowaną Tokio. Trzy kolorystyki dały spore pole do popisu, a tym samym zadbano o każdy szczegół. Wielobarwne paski zaprojektowano w oparciu o znany design BAPE, natomiast tarcze wyposażone w datownik, dominują w odcień żółtego oraz różowego złota, a także srebra. Na kopertach widnieją nazwy miast takich jak m.in. Nowy Jork, Moskwa, Bangkok czy Londyn.

Cena modelu wynosi 615 złotych, a zegarki są dostępne w Warszawie (Złote Tarasy) oraz Krakowie (Floriańska). Produkty możecie zobaczyć w całej okazałości również w krótkim wideo, które obejrzycie tu.