Szafa Gucci Mane’a w zasięgu Twojej ręki

0

Nie tylko szafa Gucci mane’a, ale również jego żony – Keyshi Ka’Oir. Raper i modelka razem tworzą super parę – The Wopsters. Więc, jeśli jesteście ich wielkimi fanami, być może zainteresuje Was fakt, że możecie kupić konkretne części garderoby pary. Część z nich była używana, część to praktycznie ubrania/buty w stanie DS (deadstock – stan od razu po zakupie). Wszystkie buty na stronie zostały zakupione przez parę.

Informacje odnośnie sklepu pojawiły się także na instagramie Gucci Mane’a, co każe odrzucić wszelkie sugestie mówiące o tym, że sklep nie jest powiązany z celebrycką parą.

Zakładka z najczęściej zadawanymi pytaniami potwierdza autentyczność ubrań. Strona jest podzielona oczywiście na dwie zakładki, będących podstawowymi kategoriami w poszukiwaniu zakupów: Gucci Mane i Keisha.

Ubrań jest sporo i zapewne każdy znajdzie coś dla siebie pomimo chwilowych sold-outów. Wśród wykupionych butów znajdują się między innymi kolaboracja z Supreme i inne rzadkie modele.

Co sądzicie o całej akcji? Czy raperzy powinni częściej robić wyprzedaże swoich szaf? My zdecydowanie się jaramy! Choćby z tego powodu, że można złapać parę unikalnych przedmiotów!

Także nie zwlekaj, i wskakuj TUTAJ. Wybierz coś dla siebie. A właśnie! Sklep będzie uzupełniany co tydzień!

Słyszałeś jak rapuje Elon Musk?