Szpaku: “Jeżeli ludzie słuchają Young Multiego to nie będę ich hejtować z tego powodu…”

1

W ostatnim czasie zrobiło się głośno na temat kawałka “Kontrola Jakości” w którym Szpaku “atakuje” youtuberów. Jak się jednak okazuje, nie taki był przekaz kawałka.

Jak mówi Szpaku: ” “Mam więcej jointów w kielni, niż Young Multi dredów na łbie. Auto samo zmienia biegi, jak w gaciach wiozę paczkę” – to jest wszystko, jeżeli mówimy o Young Multim, bo później faktycznie są jakieś pociski, ale te pociski bardziej są skierowane do bajkopisarzy. Bajkopisarzy to cisnąłem już na “Bajce” tak naprawdę. Mi się wydaje, że nawet Young Multi nie jest jakoś obrażony na mnie za te wersy, no a jeśli jest to może do mnie napisać na mój profil, spoko, możemy się zgadać na jakieś piwko, cokolwiek, nie mam z tym problemu żadnego, nikt mu krzywdy nie zrobi..”

Dodatkowo mówiło się o możliwym dissie między Multim, a Szpakiem: “Dla mnie to zawsze wszystko jest muzyką, jeśli ludzie się przy tym bawią, słuchają Young Multiego i cieszą się przy tym, spoko, nie będę przecież hejtował ich z tego powodu. Mi osobiście nie siada póki co rap Young Multiego czy tam Youngczuuxa czy jak oni się tam jeszcze nie nazywali, youtuberów. Jeśli taki youtuber wypuści naprawdę dobry numer to będę pierwszą osobą, która to wrzuci na tablicę i doda ‘spoko, wow, propsy’. Nie mam nic do tego, że ktoś wcześniej był youtuberem, księdzem, nie wiem, cokolwiek. (…) Mi to osobiście póki co nie siada – i tyle”

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here