Tay-K nie wyjdzie za kaucją. Sędzia cytuje wersy z “The Race”

1
tay-k

Tay-K to 17 latek aktualnie przebywający w więzieniu. Prawne problemy rapera zaczęły się 2 lata temu, kiedy został oskarżony o morderstwo. Jego track, The Race, nagrany podczas ucieczki przed policją stał się wielkim hitem.

Sędzia odrzucił możliwość kaucji dla młodego rapera. Jego adwokaci będą mogli odwołać się od decyzji. Według sędziego osoba która domaga się kaucji musi starać się przestrzegać prawa Jeżeli ktoś już notorycznie miał problemy z służbami i uciekał przed policją przez prawie miesiąc nie zasługuje na kolejną szansę.

Tamar McIntyre szerzej znany jako Tay-K jest oskarżony o współudział w kilku odrębnych sprawach. Na jego liście grzeszków mamy przynajmniej dwa morderstwa i liczne kradzieże. Raper został aresztowany w czerwcu 2016 roku. Podczas sprawy został przydzielony mu areszt domowy z którego uciekł. Podczas ukrywania się przed służbami wylądował w Elizabeth, New Jersey. Tam stworzył kawałek The Race wraz z klipem. Numer szybko stał się wielkim hitem i wylądował na liście przebojów Billboard, debiutując na 40 miejscu. Track dostał mnóstwo propsów ze strony hip-hopowych artystów. Został nawet użyty przez Donalda Glovera w jego serialu Atlanta.

Podczas sprawy sędzia nawiązał zarówno do pozostały problemów prawnych rapera, jak i do jego kawałka. Według przedstawiciela prawa dzisiejsze społeczeństwo mocno gloryfikuje przestępczość. Szczególnie przestępców. Dziwi go wielki sukces kawałka – podejrzany morderca może uciekać od stróżów prawa i zostać za to wynagrodzony sławą oraz pieniędzmi. Całość jego przemowy oraz track The Race możecie sprawdzić poniżej!

I don’t know how many people are supposed to die and I don’t know why we… as a country seem to glorify bad acts by putting out records and videos and people are following in this. It’s my understanding that people throughout this country have ‘Free Tay-K signs up or “goto” funds to fund his defense and this court has a problem with that. I don’t know what this country has become when people can go out and allegedly commit heinous crimes and be glorified for it.

Zobacz także: Drake oficjalnie zapowiada nowy album!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here