Tede kolejnym raperem u Paczesia!

0

Pod koniec ubiegłego roku mówiliśmy o nowym formacie prowadzonym przez Rafała Paczesia, czołowego polskiego stand-uppera. Nazywa się on “Czarna Wołga” i jest to forma video, w której komik opowiada o samochodach i na ich temat (i nie tylko) rozmawia z zaproszonymi gośćmi. Samochody odcinków to raczej wyższa półka jeśli chodzi o motoryzację. Goście? Z reguły również dobrani osobiście przez Paczesia.

W pierwszym sezonie mogliśmy z raperów między innymi zobaczyć Palucha (na końcu artykułu jest wideo). Stand-upper gościł również u siebie Łukasza “Lotka” Lodkowskiego, Kacpra Rucińskiego, Rafała Rutkowskiego i Abelarda Gizę. Jest to długi format wideo, odcinki trwają prawie godzinę (lub ponad), ale trafić mogą w gusta każdego. 😉

Dzisiaj na swoim facebooku prowadzący show zapowiedział, że w drugim sezonie zobaczymy Tedego! Warszawski raper kojarzony jest głównie z samochodami marek BMW oraz Mercedes. Z resztą, nie od dziś jest fanem motoryzacji! Tedego można było zobaczyć już w wielu reportażach dotyczących samochodów! A będzie gościł w w odcinku związanym z Bentleyem!