Tekashi 69 w Chicago, polowanie czas zacząć.

0

Dzisiaj na instagramie 6IX9INE zrobił się przełom, otóż postanowił przyjechać do Chicago w celach prowokacyjnych jak sam mówił “bez ochroniarzy”

View this post on Instagram

SMH… #tekashi69 goes to Chicago….

A post shared by DJ Akademiks (@akadmiks) on

Następnym ruchem było pokazanie lokalu w którym postanowił kupić sobie dość duży karton jedzenia, w celu rozdania biednym. Cały ten czas miał uśmiech na twarzy i cwaniacki wyraz twarzy okazujący pewność siebie.

View this post on Instagram

#tekashi69 doing community service in Chicago.

A post shared by DJ Akademiks (@akadmiks) on

Po zakupach zostało opublikowane zdjęcie na którym artysta został oskarżony o “bujanie się z policją”. Przez moment zachowanie Tekashi’ego zostało wyśmiewane, już myśleliśmy, że to koniec przygód gdy nagle…

Otrzymaliśmy wideo w którym raper ze spokojem chodzi od bloków do bloków w celu rozdawania pieniędzy cywilom, można to odebrać jako wyśmiewanie raperów z Chiraqu o brak zadbania o swoich sąsiadów.

Czas na polowania, czyli Lil Reese na live który widocznie podniecony szuka Tekashi’ego 69 w swoim rodzinnym mieście. Co by się stało gdyby Reese go dorwał?

Kolejne wideo, na początku widzimy wchodzącego mężczyznę z maską klauna, możemy wnioskować, że chodzi tu o ukrycie swojej tożsamości. Pracownica zapytana o 6IX9INE potwierdziła jego obecność w lokalu oraz informacje odnośnie patrolu policyjnego który towarzyszył raperowi.

Odważne posunięcie, czyli podróż Tekashi’ego w stronę O BLOCK, czym jest O BLOCK? Ze sławy Stanów O Block jest uważany za jedno z najgroźniejszych blokowisk w Ameryce, przeważa tam Black Disciples, którzy bardzo aprobują Chief Keefa oraz Lil Reese.

I jest, Tekashi dotarł na tereny O Blocku obśmiewając sytuację w której jest tam totalnie pusto. Wiele spekulacji pokazuje na to, że beef został sprzedany, jak myślicie?