Tekashi69 6ix9ine ma kłopoty: “Mogę trafić na 3 lata do więzienia”

0
Tekashi69 6ix9ine days69

Tekashi69 6ix9ine ma poważne tarapaty. Dzisiaj sąd stwierdzi czy raper trafi do więzienia z powodu… niezdanego odpowiednika matury w USA!

Tekashi69 nie miał problemów z podbiciem serc słuchaczy. Jego kariera nabrała ogromnego tempa po tym jak do sieci wypuścił kawałek Gummo. Samozwańczy król Nowego Yorku na chwilę obecną ma blisko 200 milionów wyświetleń pod klipem z wcześniej wspomnianego numeru.

W przeciągu roku 6ix9ine przeszedł z bycia nikim na soundclodzie to zadebiutowaniu w topce najlepiej sprzedających się albumów w USA. Jego pierwsza płyta – Days69 – jeszcze bardziej zjednoczyła fanów i poróżniła krytyków. Wszystko zdaję się idealnie grać dla Tekashiego – Gummo pokryło się platyną, Days69 niedaleko do złota. Jednak teraz raper ma poważne kłopoty.

Błędy młodości 6ix9ine

Wszystko przez błędy młodości. Chociaż szczegóły sprawy są bardziej rozmazane niż szansa na dostanie płyty od TomBa to udało nam się ustalić parę rzeczy.

Po pierwsze – Tekashi69 został wypuszczony bez aresztu w 2015 roku. Przyznał się do winy do kontaktu z nieletnią dziewczyną. 13-latka miała powiedzieć, że ma skończone 18 lat podczas spotkania z artystą i jego znajomym. Do czego doszło podczas spotkania? Dokładnie nie wiadomo, jednak od tego momentu zaczynają się prawne problemy Daniela.
Po drugie – według rapera nie doszło do gwałtu ani seksu – z papierów wynika, że artysta uderzył nieletnią w tyłek, kiedy jego kolega uprawiał z nią seks oralny. 6ix9ine miał skończone 17 lat w czasie całego zajścia.

Nie znamy szczegółów jak udało uniknąć kary więzienia – lecz pewne jest to, że w ciągu 3 lat miał zdać GED – odpowiednik matury z USA. Pomimo 3 prób podejścia do testu Tekashi oblał go za każdym razem. Dodatkowo raper miał unikać alkoholu i narkotyków przez rok oraz udać się na spotkania z psychologiem przez dwa lata.
Szczegóły aresztu możecie zobaczyć poniżej!tekashi69 6ix9ine sprawaDzisiaj okaże się jak potoczą się dalsze losy rapera. Artysta ma zjawić się w sądzie i usłyszeć wyrok. Jeżeli sędzia uzna niezdanie GED jako pogwałcenie wypuszczenia warunkowego, Tekashi może zostać skazany na 3 lata więzienia. Raper na swoim Instagramie podzielił się krótkim video o którym prosi się o wsparcie fanów.

Czy Tekashi69 uda się uniknąć aresztu?

Zobacz także: Tay-K napisał list do magazynu XXL. Ma szansę na Freshman List?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here