Teka$hi69 6ix9ine jest w więzieniu? Nie do końca!

0
Tekashi69-6ix9ine

Z Instagrama Tekashi69 6ix9ine znikły wszystkie posty. Pojawiła się też informacja o tym, że konto rapera jest teraz w posiadaniu jego managementu. Czy raper jest w więzieniu?
Wczoraj pisaliśmy Wam o prawnych problemach Daniela. Dzisiaj w internecie pojawiła się informacja, że raper nie pojawił się w sądzie na wyznaczonej dacie. Czy to oznacza jeszcze większe problemy?

Nie do końca…

Wydaje się nam, że nagłe zniknięcie jego zdjęć z Instagrama może być tylko chwytem marketingowym. Wszystko jest  Jak podają inne źródła – sprawa rapera została przeniesiona na inny termin, ponieważ sąd nie był w stanie dostać potrzebnych dokumentów. Dokładnie – chodzi o to czy raper zdał test GED.
Zaraz po rozprawie internet zaatakowały plotki o tym, że Tekashi nie pojawił się na wyznaczonej dacie sądowej, jego posty z Instagrama zostały usunięte, a na Twitterze pojawił się wpis z jego konta brzmiący #FREE69.

Jaka jest prawda o Tekashi69 6ix9ine?

Jedna wersja zdaje się przeczyć drugiej. Jednak raper jest dobrze znany ze swojego trollingu. Od włosów w kolorze tęczy, czy proszeniem gangsterów o próbę ataku – 6ix9ine kocha bawić się opinią publiczną.
Mimo, że jego konto na IG jest “pod opieką managementu” nie wydaje się to być szczególnie prawdą. Wczoraj raper Boosie stwierdził, że nie obchodzi go czy Tekashi – jak obiecał – skończy z rapowaniem. Odpowiedź managementu była taka:

tekashi69 6ix9ine management instagram reply

Mam nadzieję, że nie trzeba tłumaczyć co znaczy skrót SMD. Nie wygląda to jak zareagowałby normalny, profesjonalny management artysty. Brak informacji o dokładnym zdarzeniu i wielka ilość plotek nie przeszkodziły w promocji nowego tracku.
Wraz z informacją o nieobecności 6ix9ine w sieci pojawił się pierwszy numer z edycji deluxe jego albumu Days69. W kawałku znajdziemy rapera w zupełnie innej wersji. Zamiast mocnego, krzyczącego głosu mamy miły, melodyczny utwór. Na jego Instagram Story pojawiły się też snippety innych utworów. Wygląda, że raper ma dla nas jeszcze dużo niespodzianek. Kawałek możecie sprawdzić poniżej!

A co do 6ix9ine – z nim to naprawdę nigdy nie wiadomo. Jednak naszym zdaniem artysta ma się dobrze.

Zobacz także: Lil Uzi Vert podzielił się hasłem do swojego IG… na ścianie łazienki w Londynie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here