The Game odwiedzi Polskę po raz ostatni już w marcu!

0
the game wrocław

Multiplatynowy raper The Game, najistotniejszy protegowany Dr. Dre, dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy,  jedna z najbardziej bezkompromisowych amerykańskich gwiazd hip-hopu, już 21 marca wystąpi we Wrocławiu w klubie A2.

Będzie to trzecia i ostatnia wizyta rapera w Polsce!

Rozgrzewkę przed koncertem Game’a zapewni plejada wyjątkowych DJ-ów, laureat nagrody Fryderyki, prawdziwa ikona polskiego rapu, jeden z najważniejszych polskich producentów i Dj-ów — Dj Decks, który zagra specjalny set wspólnie z Dj-em Taek’iem oraz DJ Gavor BWS, oficjalny Dj Blood Money Poland.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od piątku, od godziny 10:00 na https://sklep.knockoutprod.net,

www.eventim.pl, www.goingapp.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

The Game odwiedził Polskę dwukrotnie, a swoją pierwszą wizytę tak opisał na twitterze „Polsko, dziękuję z całego serca za najlepsze show w mojej karierze! Wciąż nie mogę dojść do siebie”, “Pierwszy raz w Polsce i zdecydowanie mogę powiedzieć, że była to najlepsza publika, jakiej doświadczyłem w swoim życiu. Ciężko będzie to przebić! Nigdy nie zapomnę miłości, którą mi daliście”, nie była to zwykła kurtuazja, raper bardzo ceni sobie polską publiczność, dlatego przyjedzie do naszego kraju po raz trzeci, aby ponownie zagrać energetyczny koncert, będący przekrojem jego twórczości. Usłyszymy więc na żywo największe klasyki tj „How we do”, „Let’s ride”, „Dreams”, „Hate it or Love it”, itd.

The Game jest bez wątpienia jednym z najważniejszych raperów wszech czasów. Urodzony w Compton w Kalifornii, swój pierwszy mixtape „You Know What It Is Vol.” wydał w 2002 roku, krótko po tym, podpisał kontrakt z labelem Aftermath Entertainment należącym do Dr. Dre. Sławę zyskał w 2005 roku po sukcesie debiutanckiego albumu „The Documentary”, który zadebiutował na 1 miejscu U.S. Billboard 200 i szybko pokrył się podwójną platyną. Pitchfork umieścił „The Documentary” na 35 miejscu Top 50 Albumów 2015 roku.

Jako wschodzący artysta, The Game był uważany za jedną z głównych sił napędowych przywracających świetność gatunkowi West Coast Hip-Hop i jest jednym z najważniejszych raperów z zachodniego wybrzeża, obok 2 Pac’a, Snoop Dogg’a, Ice Cube’a czy Eazy’ego-E. Drugi album The Game’a „Doctor’s Advocate” wydany w 2006, powtórzył sukces debiutu i również trafił na 1 miejsce U.S. Billboard 200, The New York Times ogłosił „Doctor’s Advocate” najlepszym hip hopowym albumem 2006 roku, a The Game otrzymał dwie nominacje do nagrody Grammy.

Kolejne albumy rapera, takie jak „LAX” (2008) wraz z jego ósmym studyjnym albumem „The R.E.D.” również zadebiutowały na pierwszych miejscach zestawienia Billboard 200. Od tej pory praktycznie żaden album rapera, nie schodził poniżej szóstego miejsca, co dowodzi tylko jego niezachwianej i ugruntowanej pozycji w rap biznesie. Raper zapowiedział ostatnio, swój najnowszy album “Born to rap”, który ma być jednocześnie jego ostatnim albumem w karierze, dlatego tym bardziej, ostatni polski koncert jest pozycją obowiązkową dla wszystkich fanów gatunku, bowiem kolejna okazja już się nie powtórzy.

Let me put you on the Game!