The North Face x British Millerain

0

8 stycznia – The North Face ogłasza launch pierwszej tegorocznej kolaboracji! Tym razem marka połączyła swoje siły z ikoną outdoorowego designu – British Millerain!

Limitowana kolekcja wydobywa to, co najlepsze w British Millerain oraz The North Face. Renoma, wiedza i rozwiązania techniczne wykorzystane w produktach dają efekt w postaci unikatowych, niezwykle stylowych ubrań na każdą pogodę. Na czele kolekcji mamy kultową wiatrówkę The North Face oraz równie popularną kurtkę Sierra. W linii wykorzystano znany fanom marki styl łączenia kolorów, a zaskakującym odświeżeniem są w 100% wodoodporne, laminowane woskiem materiały od British Millerain, które doskonale sprawdzą się w ostrych warunkach pogodowych tej zimy.


Ukłonem w stronę dziedzictwa marki są uzupełniające kolekcję t-shirty z nadrukiem, na którym znajduje się góra Half Dome z Parku Narodowego Yosemite. To właśnie jej północna ściana była bezpośrednią inspiracją podczas powstawania logo The North Face. Koszulki dostępne są w kolorze białym i czarnym. Kolekcja dostępna jest na stronie oraz w wybranych sklepach od 8 stycznia. Także rozumiemy, że pędzisz właśnie po swoją do sklepu?

Koniecznie obserwuj zaobserwuj nas na instagramie oraz Facebooku!

O The North Face:

The North Face powstał w 1966 roku i jest częścią VF Outdoor LLC. Od początku misją marki jest przygotowywanie sportowców outdoorowych do wypraw i realizacji najśmielszych celów. Jest to wiodąca marka outdoorowa, tworzy przetestowane przez sportowców oraz sprawdzone w czasie ekspedycji produkty, które pomagają użytkownikom odkrywać świat i definiować na nowo granice ludzkich możliwości. Dbając o zrównoważony rozwój, minimalizuje wpływ na środowisko i chronimy nasz outdoorowy plac zabaw.