Tomasz Chada nie żyje – raper odszedł w nocy z soboty na niedzielę.

2

Smutne wiadomości dla fanów Chady. Znany w środowisku raper nie żyje. 

Jak podaje oficjalny profil artysty Tomasz Chada nie żyje. Poniżej możemy przeczytać oficjalne stanowisko Step Records:

W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie. Ekipa Step Records

Tomasz Chada był znany z wieloletniej pracy w środowisku hip-hopowym. Na swoim koncie miał 6 płyt – w tym ostatnia Recydywista została wydana 1 grudnia zeszłego roku. Do tego trzeba doliczyć dwa albumy kolaboracyjne – jeden z Pihem, drugi z Beszczelem i Z.B.U.K.U.

Jak podaje Gazeta Wyborcza Katowice – raper podczas śmierci znajdował się w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku. Najpierw znalazł się w szpitalu publicznym przez obrażenia, które poniósł przez wyskoczenie z okna z 3 piętra. Z nieoficjalnych informacji wynika, że prawdopodobnie artysta był wtedy pod wpływem środków odurzających.

Tomasz miał obudzić się w niedzielę w szpitalu i rozpocząć awanturę. Po zniszczeniu sprzętu szpitalnego lekarze powiadomili policjantów, którzy skuli rapera i przewieźli do ośrodka psychiatrycznego w Rybniku. Po przyjęciu na izbie przyjęć pacjent zmarł.
Prokuratura już wszczęła śledztwo w tej sprawie.

2 KOMENTARZE

  1. “W NOCY Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ ZMARŁ TOMASZ CHADA,” […] “Tomasz miał obudzić się w niedzielę w szpitalu i rozpocząć awanturę. ”

    No jak, sami sobie zaprzeczacie, jak miał się obudzić w niedziele skoro w nocy zmarł,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here