Najpopularniejsze motywy ostatnich sezonów

0

Ostatnie sezony to istny wysyp wszystkich możliwych motywów. Producenci prześcigają się we wnoszeniu do swoich kolekcji co raz to nowych pomysłów, inspirując się najróżniejszymi dziedzinami życia. Używane są na wszystkich rzeczach poczynając od butów, na czapkach kończąc. Nie zapominamy o akcesoriach. Obudowy na telefony, sprzęt sportowy, czy biżuteria – tam też możemy to znaleźć. Motywy mogą pokrywać całe rzeczy, albo być tylko małymi akcentami takimi jak wstawka na karku, czy mały napis na piersi. Patterny odgrywają bardzo dużą rolę w aktualnych, przeszłych i przyszłych kolekcjach również. W tym wpisie przeanalizujemy co było (bądź jest nadal) najbardziej popularnymi motywami.

 

Miejsce 5 – floral

Motywy kwiatowe opanowały rynek już jakiś czas temu. Głównie chodzi tu o czapki. Wszyscy producenci czapkowi wrzucają do swoich kolekcji właśnie takie pozycje.

Norse-Projects-Floral-Hawaiian-5-Panel-Caps-08

 

Miejsce 4 – nature

Woda, drzewa, kwiaty, przyroda. Wszystko to utrzymane w bardzo spokojnym,przyjemnym stylu.

the-quiet-life-au-natural-pack-1

 

 

Miejsce 3 – navajo
Motyw ten zaczerpnięty został z kultury największego plemienia indiańskiego Ameryki Północnej, a mianowicie Nawahów. Etniczne wzory wykorzystywane są teraz na wszystkich częściach garderoby. Głównie wykorzystywane przez panie, aczkolwiek panowie również znajdą coś dla siebie.

worn-by-navajo-print-t-shirt

 

Miejsce 2 – animal
Nie trudno zauważyć, że motywy zwierząt to przewodni temat większości pojawiających się kolekcji. Pantery, zebry, żyrafy, leopardy, węże itd. Jedne są zastępowane drugimi. Rotacja jest spora. Wszystko to możemy zobaczyć w najróżniejszych odsłonach.

Gourmet-Footwear-Spring-1-800x600

 

Miejsce 1 – camo
Niekwestionowany zwycięzca już od dłuższego czasu.  Wszelkie możliwe odmiany kamuflażu jakie jesteśmy tylko sobie w stanie wyobrazić.

8860290252830

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here