Travis Scott aresztowany!

0

Amerykański raper znowy wchodzi w konfilikt z prawem.

 

Występy publiczne Travisa Scott’a zdecydowanie muszą elektryzować publiczność. I nie chodzi tutaj jedynie o groupie’s czekających po występie na artystę pod jego autokarem. Ostatnio w sieci pojawił się zapis video jednego z koncertów rapera, na którym możemy zobaczyć jak w trakcie show namawia on fana stojącego na 1 piętrze trybun do skoku w dół na fanów bawiących się niżej. Cała sytuacja skończyła się złamaną nogą i była krytycznie oceniana w sieci. Teraz doszło do kolejnego incydentu. Raper został aresztowany za prowokowanie do zamieszek podczas jednego ze swoich ostatnich koncertów.

Cała sytuacja znalazła swój koniec na policji, gdzie raperowi zostały postawione zarzuty. Menagment artysty tłumaczy całą sytuację jako nieporozumienie, co nie przekonuję rzecznika policji który wytyka Scottowi zapraszanie publiki na scenę gdzie miał miejsce występ, pomimo braku barierek oraz personelu ochrony.

Raper został zwolniony z aresztu, jednak będzie musiał wstawić się powtórnie do Arkansas, gdyż czeka go proces w tej sprawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here