Bieżący rok niesie za sobą wiele problemów i zła, jednak jeśli chodzi o przedstawione premiery i wydania – nie powinniśmy narzekać. Niewykluczone, że przed nami jedno z bardziej gorących wydań, nie tylko dla fanów rapera ale i PlayStation!

Na oficjalnym koncie Travisa jak i twitterze Sony, pojawił się krótki czarnobiały film przedstawiający zespół ubrany w produkty Cactus Jack. Na nogach jednego z pracowników możemy zauważyć wcześniej nie ujawnione wydanie Nike Dunk Low we współpracy tytułowego trio. Parę cechuje odwrócony Swoosh oraz logo PlayStation na pięcie, co jest dosadnym dowodem na nadchodzący projekt. Klip przedstawia również samego artystę, który odpala PS5 wraz z padem DualSense 5.

”I’m really looking forward to being able to showcase everything that Cactus Jack has worked on with Sony and the PlayStation team. Most importantly I’m excited to see how the PlayStation fans and family respond, and I look forward to running some games with everybody very soon!”

Na ten moment nie są znane szczegóły premiery, jednak jeśli sylwetka trafi do sprzedaży – zdecydowanie będzie wielkim hitem.