Niezależnie od tego czy jesteśmy wielkimi fanami Travisa Scotta czy nie, jego sukces i ogromny postęp jest niezaprzeczalny. W ciągu ostatnich lat był nominowany do wielu nagród, a wśród nagrodzonych kawałków znajduje się m.in. Antidote, Know No Better oraz Sicko Mode.

Poza karierą muzyczną, raper jest w bliskich relacjach z czołowym przedsiębiorstwem sportowym, co zaowocowało wieloma wspólnymi wydaniami. W ostatnich tygodniach ukazała się również kolekcja we współpracy z McDonald’s, a na horyzoncie kolejny ciekawy projekt! Tym razem, jest to autorski produkt, który pojawia się m.in. w najnowszym teledysku ”FRANCHISE”. Cacti to 7% napój alkoholowy (najprawdopodobniej, stworzony przez rapera) w dwóch smakach – Pineapple oraz Lime.

”Cacti not no ice tea”

Na ten moment nie ujawniono szczegółów wprowadzenia do sprzedaży trunków, jednak pojawienie się ich w teledysku oraz na social mediach Travisa z pewnością nie jest przypadkowe. Pozostaje nam cierpliwie czekać, choć niewykluczone, że napój przybierze charakteru limitowanego. Warto dodać, że w ostatnich tygodniach, autorski alkohol przedstawił również Snoop Dogg, a sam gin trafi do szerszej sprzedaży w 2021 roku.