Travis Scott zostawił ciężarną Kylie Jenner?!

0

Odkąd w sieci pojawiły się informacje na temat ciąży Kylie Jenner, fani pary z całego świata cierpliwie czekali na więcej szczegółów z życia przyszłych rodziców. Jak się później okazało, ciąża to obecnie główny temat w rodzinie Kardashianów – pojawiły się przypuszczenia o surogatce Kim Kardashian, która ma urodzić jej trzecie dziecko z Kanye Westem oraz wiadomości o pierwszej ciąży Khloe Kardashian z Tristanem Thompsonem.
Następnie głośno było o tym, że pomimo ciąży Kylie i Travis nie zamierzają brać ślubu (o czym mogliście czytać tutaj), a teraz źródło bliskie pary twierdzi, że już nie są razem!
Podobno, para rozstała się po ostatniej kłótni, kiedy Kylie (już w 4 miesiącu ciąży) nalegała na ustatkowanie się i wyjście za mąż, a Travis stwierdził, że wszystko dzieje się zbyt szybko i nie zgodził się na ślub. Informator bliski parze powiedział, że od czasu kiedy Kylie dowiedziała się o ciąży, cały czas wywierała presję na Travisie, by się jej oświadczył, ale raper wcale nie ma takiego zamiaru i, co więcej, bardzo denerwują go naciski ze strony swojej ciężarnej dziewczyny. Dodatkowo, raper nadal nie chce pojawiać się w telewizyjnym show rodziny „Keeping Up With The Kardashians”, a Kylie czuje się przytłoczona byciem samotną przyszłą matką, bez większego wsparcia ze strony rodziny, która uważa, że związek z raperem był błędem.

“She feels overwhelmed right now, but Kylie doesn’t want to talk to her family about it because they judge her. She doesn’t want her family to say ‘I told you so,’ They feel this all went way too fast, and that her relationship with Travis is a mistake.” – źródło

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here