Trochę historii modelu Foamposite 1 i ich najnowsza odsłona.

0

Pomimo pierwszych przebłysków wiosny, za oknami wciąż króluje biała zima. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności czas ten zgrywa się z powrotem Nike Foamposite One w nowej, śnieżnobiałej odsłonie.
Jedne z ulubionych butów do kosza – noszone również przez Pennego Hardawaya – zostały zaprojektowane w 1997 roku przez Erica Avara. Inspiracją projektanta było etui na okulary wykonane z formowanej pianki EVA, pokrytej materiałową tapicerką. W rezultacie Nike Foamposite One wyróżniały się wytrzymałością oraz wręcz ekstrawaganckim designem, który zapewnił im wielu fanów pośród kolekcjonerów butów.
Przez 16 lat Foamposite One ukazały się w wielu kolorystykach, w tym najbardziej znanych niebieskiej (royal blue), miedzianej, matowej czerni oraz różowej (specjalnie dla Pań). Teraz koncern z Oregonu przedstawia najjaśniejszą z dotychczasowych edycji „White out”. Oprócz całkowicie monochromatycznej cholewki warto zwrócić uwagę na podeszwę przypominającą lód.

Nike Foamposite One „WhiteOut” będą dostępne od 29 marca w wybranych sklepach Nike. Więcej o ich historii znajdziecie tutaj.

 

NIke_Air_Foamposite_WhiteIce_28302_v1_large NIke_Air_Foamposite_WhiteIce_28315_v1_large NIke_Air_Foamposite_WhiteIce_28324_v1_large NIke_Air_Foamposite_WhiteIce_CenterLAT_v1_large

 

źródło: BrandLab

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here