Kolekcja ”The Ten” była dla duetu bardziej znacząca niż przypuszczano, zwłaszcza biorąc pod uwagę trwające zwiększenie promocji AJ 1. Po ogłoszeniu zakończenia prac nad projektem, mogłoby się wydawać że szybko nie ujrzymy kolejnych nowości, jednak nic bardziej mylnego!

Doceniając niebagatelny sukces i zainteresowanie klientów, Jordan Brand ponownie połączył siły z Virgilem Ablohem. Efektem jest wspólne kultowe wydanie AJ V, a wraz z upływem czasu, na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły! Dziś możemy podzielić się z wami dokładniejszymi zdjęciami, przedstawiającymi sylwetkę w pełnej okazałości. Wzorując się na OG kolorystyce ”Metallic” cholewka jest wykonana w oparciu o grafitowy odcień, wraz z metalicznym językiem 3M. Nie zabrakło również charakterystycznych akcentów Off-White jak m.in. poboczny branding. Na pięcie widnieje logo Nike Air, a tuż przy niej nieodzowny element ”23”.

Model trafi do ograniczonej sprzedaży już w lutym 2020 roku, a jego cena wyniesie około 225 dolarów. Czy zatem sylwetka okryje się równie dużym zainteresowaniem co poprzednicy? Sądzimy, że wiele osób bardziej przepada za AJ 1, jednak to że zdobycie pary będzie nie lada wyzwaniem, możemy poświadczyć już dziś.