Ubiegły rok był bogaty w premiery i nowe wydania Air Jordan 1, co obejmuje również głośną współpracę z Union Los Angeles. Niestety jej zakup w dniu premiery jak i dziś, nie jest łatwy. Różnica jest taka, że na ten moment problem stanowi cena odsprzedaży sięgająca nawet ponad 1000 dolarów za parę.

Jeśli czujecie niedosyt, bądź nie udało się wam zdobyć wydania, mamy dobre wieści! W listopadzie, podczas wywiadu dla Complex, Chris Gibbs wspomniał o kontynuacji projektu. Choć sam był dość tajemniczy, z rozmowy wynikało że obejmie on nie tylko obuwie ale i odzież. Poruszono temat stylistyki AJ IV, jednak zostawiając fanów bez jednoznacznej odpowiedzi. Dziś, sytuację rozjaśnia pewien post na Twitterze. Union LA, w odpowiedzi na pytanie o kolejną współpracę z Jordan Brand jednego z zainteresowanych, odpowiada ”Soon…”. Oznacza to, że informacje z wywiadu są jak najbardziej aktualne! Kolejny wpis dopytujący czy będzie to model AJ IV, firma komentuje wyłącznie emoji, nie zaprzeczając.

Teoretycznie, są to nadal niepotwierdzone informacje, które mogą mieć za zadanie wywołać nasze zainteresowanie. Z drugiej strony, podsumowując posty jak i wywiad, wspólna sylwetka AJ IV jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem. Ponadto, projekt ma ukazać się jeszcze w tym roku.