Vans po raz pierwszy prezentuje model Pro Skate sygnowany przez Elijah Berle!

0

Vans przedstawia pierwszy model  sygnowany przez światowej klasy skatera Elijah Berle. Dostępny na całym świecie już w najbliższą sobotę 9 lutego model Berle Pro wykorzystuje technologię WaffleControl, absolutną innowację od Vans Pro Skate, zapewniającą najwyższy poziom wsparcia, kontrolę nad deską, doskonałą przyczepność i wbudowaną amortyzację, aby przekraczać granice podczas jazdy na desce jeszcze dalej.

Elijah Berle urodzony i wychowany w Dogtown w Santa Monica został stworzony do podboju świata skateboarding’u. Wszechstronny i lekki styl jazdy na desce Berle’a, został uwieczniony na okładkach i stronach najbardziej prestiżowych magazynów deskorolkowych. Jego zamiłowanie do prostoty jest głęboko odzwierciedlone w nowym, ponadczasowym modelu butów posiadającym kilka niewidocznych na pierwszy rzut oka elementów uwzględnionych w projekcie.

Dzięki trzem najważniejszym zasadom projektowania, którymi są wsparcie, przyczepność i lepsze wyczucie deski, Berle Pro uwzględnia najpotrzebniejsze elementy przydatne podczas jazdy na deskorolce. Vans wprowadził przełomową technologię WaffleControl: posiadającą unikalne parametry podeszwę na wzór wafla w modelu Berle Pro, która jeszcze bardziej poprawia przyczepność, z której słynie Vans. Wykonany z trwałych materiałów i zaprojektowany z wręcz anatomiczną precyzją Berle Pro to również lepsza amortyzacja, dzięki wbudowanym profilowanym wkładkom i podwyższonej gumie dookoła.

Dodatkowo w modelu Berle Pro znalazły się sprawdzone, wzmocnione cholewki Duracap, udoskonalona guma umieszczona przy palcach i pięcie dla jeszcze większej trwałości i technologia Vans “LuxLiner dla wygody i lepszego dopasowania.

Vans uzupełnia kolekcję Berle Pro swoją ulubioną koszulką vintage z kieszenią na piersi, która posiada wyhaftowaną metkę Berle’a i występuje w dwóch stylizowanych na „sprane” wersjach kolorystycznych: czarnej i żółtej.

Obdarzony wszechstronnym talentem i techniczną jazdą Elijah Berle jest niczym  przysłany z przyszłości amerykański superbohater, który poświęca wszystko dla swojej misji. Elijah zbudował swoją reputację, robiąc najtrudniejsze tricki i angażując się na sto procent w każdy tour po świecie czy zwykły deskorolkowy wyjazd. Teraz, będąc oficjalnie w teamie Fucking Awesome, Elijah podnosi poprzeczkę coraz wyżej, składając tym samym hołd korzeniom skateboarding’u.

Pierwszy model Vans sygnowany nazwiskiem Elijah’a Berle będzie dostępny w tę sobotę, 9 lutego 2019 roku. Odwiedź stronę Vans.com/berlepro, aby dowiedzieć się więcej i znaleźć autoryzowany sklep Skate Vans Pro w Twojej okolicy.