Vans w kolaboracji z Ashley Williams!

0

Vans połączył swoje siły z urodzoną w Dubaju, brytyjską projektantką, aby stworzyć wszystkie buty poniżej. Artystka kończyła Projektowanie Mody na University of Westminster.

Cała kolekcja jest efektem przenikającej się Londyńskiej i Kalifornijskiej kultury skate-punku. Jeśli komuś macie mówić o kulturze skate – to zdecydowanie nie Ashley Williams! Wychowywała się wśród deskorolkarzy i doskonale wie co oznacza hasło Vans – “Off the Wall”. Koncepcja projektantki idealnie wpasowuje się w stylistykę marki.

Dostajemy cztery różne kolorystyki, po jednej na model. Konkretniej modele to Vans Era, Authentic, Style 93, Slip-On. Każdy z butów dostał swoje własne detale, jak na przykład na modelu Era: różowy, tygrysi motyw i czarno-białe piktogramy wraz z checkerboardowym brandingiem kolaboracji (zdjęcie na górze artykułu).

Model Authentic posiada wzbogacone sznurówki, a także literkę A, oznaczającą własnie kolaborację pomiedzy Ashley i Vansem.

W modelu Style 93 dostajemy natomiast cały but opatrzony w tygrysi motyw!

Na sam koniec zostawiliśmy opcję Slip-Onów, które są niemalże idealne. Urywki z “gazet”, gdzie elementami, które są łatwo zauważalne jest chociażby napis “Buy or Die”.

Kolaboracja ukaże się w sklepach już 1 marca 2019, ale cena butów nie została jeszcze ogłoszona.

Kiedy: 1.03.2019