Vans wprowadza nowy system!

0

Nową technologią od znanej skateboardowej marki jest ComfyCush! Vans, napędzany chęcią ulepszenia swoich produktów dla konsumentów postanowił wziąć na warsztat jeden z klasyków – model Era, tworząc model Era ComfyCush.

“Era ComfyCush jest przykładem tego, jak Vans dostosowuje się do
zmieniających się potrzeb klientów” –
powiedział Nathanial Iott,
Starszy Projektant Butów w Vans. „Stawiając sobie za cel najwyższy komfort, ComfyCush Era posiada jednoczęściowe wnętrze i zaczepy na języku dla lepszego dopasowania, dodatkowe wsparcie dla śródstopia i składającą się z pianki i gumy konstrukcję, tworząc idealne połączenie wygody i przyczepności dla jeszcze lepszego komfortu. “

Vans oczywiście bardzo dba o swoich konsumentów, zwłaszcza, jeśli chodzi o swoją początkową grupę docelową. Model Era został po raz pierwszy przeformowany 43 lata temu na prośbę skejterów! Od tego czasu marka stara się poprawiać coraz bardziej komfort i użyteczność swoich butów nie zmieniając przy tym ich kultowego designu. Co ważne dla nas – Vans postawił na wygodę i chce dogonić swoich konkurentów ze Stanów czy też z Niemiec.

“Często możliwość zaprojektowania czegoś nowego, prowadzi do drastycznych zmian, ale najlepszą rzeczą w modelu Era ComfyCush jest to, że jest prawdziwym klasykiem” – dodaje Matthew Pino, manager ds. Globalnego Product Merchandisingu. „Nawet z bliska nikt nie będzie w stanie zauważyć, że Era Comfycush różni się od uwielbianego przez wszystkich klasycznego modelu. To istotna kwestia dla naszych najwierniejszych klientów, ale również szansa zaprezentowania innowacji Vans nowym użytkownikom.”

Wraz z wypuszczeniem na rynek modelu, marka zapowiedziała równiez serie eventów – ComfyCush High School, rozpoczynających się w Bushwick w stanie Nowy Jork, a następnie kontynuowana będzie w Londynie i Szanghaju. Czy doczekamy się eventu z tej serii w Polsce?

Model Era ComfyCush jest już dostępny w sprzedaży. Aby dowiedzieć się więcej na temat butów i poznać listę sklepów, w których można je kupić, odwiedź stronę Vans.eu.