Vans rozpoczyna Nowy Rok z przytupem i prezentuje kontynuację linii Stacked Pack, podwyższając standard kultowych modeli marki. Najnowsza kolekcja Stacked Pack to cztery klasyczne modele Vans z odświeżoną konstrukcją platformy, ozdobione oversizową wersją słynnej szachownicy.

Kolekcję otwiera model Era Stacked. Nowa wersja kultowego modelu została uzupełniona o przerysowaną formę platformy, zbudowaną z kilku warstw gumy znajdującej się przy linii palców, pięcie i połączonej z ząbkowaną podeszwą. Modele Sk8-Hi i Old Skool również posiadają wysoką platformę, a dodatkowo każdy z nich został uzupełniony zamszowymi cholewkami i ozdobiony paskiem Sidestripe z licowej skóry. Vans Classic Slip-On z odświeżonym nadrukiem szachownicy i 5-centymetrową platformą uzupełnia składającą się z 4 modeli kolekcję.

Kolekcja Vans Stacked Pack jest już dostępna na Vans.eu/Classics i w wybranych sklepach stacjonarnych Vans.

Koniecznie obserwuj zaobserwuj nas na instagramie oraz Facebooku!

Informacje o Vans:
Vans ® , marka VF Corporation (NYSE: VFC), proponuje oryginalne obuwie, odzież i akcesoria, tworzone z myślą o sportach akcji. Kolekcje Vans Authentic są sprzedawane w 84 krajach na całym świcie za pośrednictwem sieci filii, dystrybutorów oraz międzynarodowych biur. Vans posiada ponad 2000 punktów sprzedaży detalicznej na całym świecie, obejmujących własne sklepy, punkty działające w oparciu o koncesję oraz współpracę partnerską. Marka Vans promuje kreatywną autoekspresję w kulturze młodzieżowej poprzez sport, sztukę, muzykę i kulturę streetową. Marka posiada progresywne platformy takie jak Vans Park Series, Vans Triple Crown of Surfing, Vans Pool Party, Vans Custom Culture oraz międzynarodowe centrum kultury i muzyki Vans: House of Vans.