Obecny rok to doprawdy szalone miesiące, które choć ukazują wiele zła, pokazują jednoczenie się ludzi – zarówno w przypadku pomocy niesionej medykom, jak i protestach na rzecz rasowym incydentom. Nie nam oceniać ich formę i przebieg, jednak chęć pomocy przez wielu artystów zawsze wydaje się być aspektem pozytywnym.

Wielu z nas oczekuje na premierę pożądanej sylwetki Air Jordan IV we współpracy z Off-White. Kolorystykę ”Sail” będziemy mieli okazję zdobyć już 25 lipca, jednak jak wiemy, nie będzie to łatwe zadanie. Dostrzegając ogromne zainteresowanie kolaboracją, Virgil Abloh postanawia wykorzystać to w celach dobroczynnych. Przedpremierowo, na aukcję trafia wspomniane wydanie, a całość dochodu trafi do dwóch organizacji – Inquest & The Black Curriculum. Choć licytacja rozpoczęła się wczoraj i potrwa aż do czwartku, model na obecny moment osiągnął cenę ponad 13 tysięcy dolarów. Przebieg możecie śledzić za pośrednictwem serwisu ebay.

Końcowa oferta może osiągnąć doprawdy wysoką kwotę, a nam pozostaje jedynie liczyć na cień szczęścia w dniu oficjalnej premiery.