W którym sklepie kupisz najtaniej swoje ulubione kicksy?

0

Ostatnimi czasy mamy dosyć spory zalew pseudo-sklepów, które sprzedają sneakersy w dobrych, a wręcz świetnych cenach. Tanie Yeezy za 300zł? Proszę bardzo! Oczywiście jest to jedno wielkie naciągactwo, o czym wszyscy dobrze wiemy. Nie da się uniknąć istnienia sklepów z podróbkami, a każdy chciałby kupić swojego ulubionego buta w okazyjnej cenie. Jak więc to zrobić? Na przeciw wychodzi strona, która powstała całkiem niedawno – KIXPOINT.

Nie jest to sklep, a wyszukiwarka założona z pasji do butów, jak to mówią – potrzeba matką wynalazków. Zamiast przeglądać 5 różnych sklepów w poszukiwaniu najlepszej oferty wbijacie na stronę wpisujecie model, który Was interesuje i strona listuje Wam w jakich sklepach i w jakiej cenie dostępny jest dany model.

Stronę można również przeglądać poruszając się nie tylko szukając konkretnego modelu, ale możecie również wybrać dany brand jak np. Adidas, Nike, Puma, Asics, Converse, Jordan, New Balance czy Reebok i sprawdzić wszystkie modele, kolorystyki i dopiero później sprawdzić w jakim sklepie co dostaniecie. Jeżeli już wybierzecie konkretny model/kolor/rozmiar wyszukiwarka automatycznie przenosi Was do karty produktu w danym sklepie.

Strona jest nowa i może jeszcze nie funkcjonuje perfekcyjnie, aczkolwiek można jej to wybaczyć, bo znacząco przyspieszy proces szukania interesującego nas buta, jednakże wiemy też, że team bardzo się stara by na bieżąco aktualizować wszystkie funkcje oraz dodawać coraz więcej produktów. Dodatkowo też na stronie są tylko LEGITNE sklepy, stąd też unikniemy obawy, że buty, które kupimy okażą się tanią podróbką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here