Wejdź ZA DARMO na koncert TACONAFIDE!!!

0

Właśnie pojawiła się opcja, abyś wszedł na koncert jednego z lepszych duetów tego roku. Dla siebie i osoby towarzyszącej! Bludshop właśnie odpalił konkurs na swoim profilu Instagramowym. Do zgarnięcia jest bilet na koncert w DOWOLNIE WYBRANYM MIEŚCIE z trasy koncertowej EKODIESEL TOUR. Jeżeli szukacie innej opcji, może zainteresuje Was podobny konkurs od Red Bulla – tym razem na samego Quebonafide!

Co musisz zrobić, aby zawalczyć o swoją wejściówkę?

1) Udostępnij zdjęcie konkursowe na swoim IG
2) Oznacz @bludshop na zdjęciu i dodaj pod nim #bludshopnafide
3) W komentarzu pod konkursem podaj jedno z miast na trasie, w którym chcesz wybrać się na koncert i oznacz ziomala którego zabierzesz ze sobą!

Konkurs trwa do 17.04 i to wtedy też zostanie wybrany szczęśliwy zwycięzca, dodatkowo też do rozdania są dwie płyty „Soma 0,5 mg” także jest o co walczyć!

View this post on Instagram

‼️KONKURS‼️ Mamy dla Was do zgarnięcia dwa bilety (dla Ciebie i osoby towarzyszącej) na @taconafide – EKODIESEL TOUR w wybranym przez Ciebie mieście ! Co zrobić aby wziąć udział ? Oto zasady: 1) udostępnij nasze zdjęcie konkursowe na swoim IG 2) oznacz @bludshop na zdjęciu i dodaj pod nim #bludshopnafide 3) pod naszym konkursem podaj jedno z miast na trasie, w którym chcesz wybrać się na koncert i oznacz ziomala którego zabierzesz ze sobą ! Konkurs trwa do 17.04 ! Wtedy wyłonimy zwycięzcę ! Ale UWAGA ! Mamy tez dwie płyty „Soma 0,5 mg” z limitowanej preorderowej edycji, jako nagrody pocieszenia ! Zapraszamy do zabawy ! Powodzenia #taconafide #quebonafide #tacohemingway @quebahombre @tacohemingway

A post shared by Bludshop (@bludshop) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here