Wirtualny wypad na drop Supreme

1

Zdecydowana większość z nas nie ma tego szczęścia, by co czwartek wbijać do stacjonarki Supreme i jeszcze na długo przed otwarciem koczować pod sklepem w celu dorwania swojego wymarzonego teesa, bluzy czy parki butów. Są jednak ludzie, dla których to chleb powszedni.

Jedną z takich osób jest pewien mieszkaniec Londynu, który w mediach społecznościowych przedstawia się nickiem The Unknown Blasian i niemal zawsze osobiście zjawia się na dropach nowojorskiego brandu oraz innych popularnych marek mających swój sklep stacjonarny w stolicy Wielkiej Brytanii (niewątpliwie, ma w czym wybierać). Nie byłoby rzecz jasna w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wszystko to dokumentuje, a następnie zamieszcza na swoim kanale YT. Wczoraj wrzucił film z dropu Playboy x Supereme:

Wcześniej był też na papieskim dropie Supreme, który obił się sporym echem w Polsce:

I dropie kolaboracji Palace z adidas:

Oglądając video, których znacznie więcej znajduje się tutaj, przy okazji możecie podpatrzyć ciuchy i zainspirować się stylem osób, które akurat nawinęły się na czujne oko kamery. Oczywiście jak nietrudno się domyślić to zazwyczaj osoby, które streetwearem żyją, więc naprawdę jest na co popatrzyć.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here