Wirtualny wypad na drop Supreme

  1

  Zdecydowana większość z nas nie ma tego szczęścia, by co czwartek wbijać do stacjonarki Supreme i jeszcze na długo przed otwarciem koczować pod sklepem w celu dorwania swojego wymarzonego teesa, bluzy czy parki butów. Są jednak ludzie, dla których to chleb powszedni.

  Jedną z takich osób jest pewien mieszkaniec Londynu, który w mediach społecznościowych przedstawia się nickiem The Unknown Blasian i niemal zawsze osobiście zjawia się na dropach nowojorskiego brandu oraz innych popularnych marek mających swój sklep stacjonarny w stolicy Wielkiej Brytanii (niewątpliwie, ma w czym wybierać). Nie byłoby rzecz jasna w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że wszystko to dokumentuje, a następnie zamieszcza na swoim kanale YT. Wczoraj wrzucił film z dropu Playboy x Supereme:

  Wcześniej był też na papieskim dropie Supreme, który obił się sporym echem w Polsce:

  I dropie kolaboracji Palace z adidas:

  Oglądając video, których znacznie więcej znajduje się tutaj, przy okazji możecie podpatrzyć ciuchy i zainspirować się stylem osób, które akurat nawinęły się na czujne oko kamery. Oczywiście jak nietrudno się domyślić to zazwyczaj osoby, które streetwearem żyją, więc naprawdę jest na co popatrzyć.

   

  1 KOMENTARZ

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here