Muzyka Współczesna coraz bliżej, bo już za zaledwie 24 dni. Premiera albumu. Do tej pory dostaliśmy zapowiadający płytę single takie jak Obrazy Pollocka oraz Intro.

Na swoim instagramie Pezet zamieścił również Trailer filmu dokumentalnego, będący częścią wersji preorderowej, którą możecie zamowić TUTAJ. Sam trailer możecie zobaczyć poniżej:

Do tego, warszawski raper opublikował również na instagramie informację o dwóch pierwszych gościach na albumie – Okim i Sokole. Warto wspomnieć, że usłyszeliśmy już części z ich zwrotek i zapowiadają się świetnie! Czy może być coś lepszego niż takie połączenia? Koniecznie sprawdźcie tutaj:

Akurat fakt faktem, wersja preorderowa albumu zawiera dużo więcej gratisów i widać włożony w jej powstawanie czas! Pezet również napisał, że będzie publikować gości na albumie przez pięć dni! Ale fakt informowania dziś o dwóch artystach nie oznacza, że codziennie tak będzie! Na płycie można spodziewać się co najmniej 6 gości… Do tego należy wziąć również kawałki znajdujące się w wersji preorderowej!

Poinformujemy Was o każdym gościu z płyty, więc śledźcie również i nasze sociale!

Jeśli interesuję Cię temat muzyki, koniecznie zobacz nagrany przez polaka w języku angielskim numer O.P.I.U.M. – zwłaszcza jeśli śledzisz podziemie!
Zobacz koniecznie co będzie na najbliższym dropie Palace!