Trwające lato jest równie gorące pod względem temperatur jak i premier! Ostatni miesiąc zaowocował wieloma pożądanymi wydaniami, a najbliższe tygodnie przyniosą jeszcze dużo dobrego.

Nike SB Dunk Low ”Chicago”

Obok powyższej kolorystyki nie można przejść obojętnie, zwłaszcza jeśli mowa o Nike SB Dunk Low! Każdy miesiąc ma swojego reprezentanta linii, w sierpniu był to m.in. projekt z Medicom, a we wrześniu stawiamy na Chicago! Trójkolorowa sylwetka trafiła do sprzedaży za pośrednictwem sklepu size? kilka tygodni temu. Na szczęście już 1 września doczekamy się szerszej premiery!

01/09/2020

adidas Ultra Boost 1.0 ”NCAA Pack”

Tytułowa mini kolekcja Ultra Boost może ucieszyć nie tylko fanów obuwia ale i sportu! NCAA Pack oddaje hołd ośmiu miastom i ich uniwersyteckim drużynom, a w tym m.in. Miami, Louisville oraz Kansas. Każda para jest wzbogacona o rzep na języku, umożliwiający doklejenie loga drużyny lub adidas.

04/09/2020

adidas Yeezy QUANTUM

We wrześniu nie zawiedzie nas i Kanye West. Pośród przeróżnych nowości z rodziny Yeezy, na wydanie QNTM przyszło nam czekać dość długo. Masywny model pierwotnie przedstawiany jako but do koszykówki, trafi do sprzedaży w szarej palecie barw wraz z białymi i czarnymi akcentami. W ciągu najbliższych tygodni ujrzymy również 350 V2 ”Asriel”, 380 ”Pepper” oraz Yeezy Slides (3 kolorystyki, w tym jeden restock).

05/09/2020

05/09/2020

Air Jordan 1 High ”Bio Hack”

Wydanie to swoisty come back do roku 2005, a konkretniej premiery Nike Dunk High NL x UNDEFEATED. Z uwagi na ograniczoną liczbę par (5 tysięcy) sylwetka do teraz trzyma cenę. Barwy tytułowego modelu odzwierciedlają paletę współpracy, co jak dla nas może być strzałem w dziesiątkę!

05/09/2020

CPFM x Nike Air Force 1 By You

Powyższy duet ujawnił pierwsze wspólne wydanie w ubiegłym roku, co okazało się sporym sukcesem. Niecodzienny design sylwetki VarporMax zainspirował wiele z nas, a na horyzoncie kolejna okazja do zdobycia jednej z par! Poza zapowiadanym modelem Nike SB Dunk Low, jest to również Air Force 1 – w dwóch wersjach kolorystycznych. Na bokach cholewki widnieją znane, charakterystyczne napisy.

10/09/2020

Air Jordan 1 High Zoom ”Space Hippie”

Nadchodzi wyczekiwana premiera jedynek, które nawiązują zarówno do kosmosu jak i wykorzystywania odpadów. Wielobarwna podeszwa zawdzięcza swój charakter materiałom określanym jako ”space junk” – co naszym zdaniem, dodaje charakteru!

12/09/2020

Nike Air Max 1 x Denham

Denimowe wydania pojawiały się w sprzedaży niejednokrotnie, choć partnerstwa z holenderską firmą Denham jeszcze nie było! Tym razem, denim ujrzymy na sylwetce Nike Air Max 1, wraz z beżowymi elementami oraz charakterystycznymi przeszyciami ku górze cholewki. Współpraca obejmuje również Air Max 95, 90 oraz Blazer Mid 77.

18/09/2020

Air Jordan VI SD WMNS ”Black”

Ostatnimi czasy, Jordan Brand rozpieszcza także damską część klienteli. W minionych tygodniach mieliśmy okazję zdobyć m.in. AJ IV x Off-White czy AJ 1 Satin ”Snakeskin” – to jednak nie wszystko! Na horyzoncie monochromatyczne wydanie kultowego modelu szóstek.

24/09/2020

Na ten moment, nadal nie potwierdzono dat wielu premier, które mogą ukazać się w ciągu najbliższych tygodni. Jest to m.in. Air Force 1 x G Dragon oraz dwie sylwetki Jordan Brand we współpracy z Off-White. Tym samym, powyższa lista może wzbogacić się o kolejne modele – pozostaje nam cierpliwie czekać.