Wszystkie zarzuty przeciwko 6ix9ine! Raper może dostać dożywocie

0
Tekashi69 6ix9ine days69

Przyszłość 6ix9ine nie maluje się w kolorowych barwach. Raperowi grozi nawet dożywocie w więzieniu.

Dzisiaj dostaliśmy wszystkie zarzuty przeciw raperowi. Cały akt oskarżenia ma 17 stron, ale tylko 6 zarzutów jest skierowane przeciwko 6ix9ine. Najbardziej obciążającym zarzutem jest wystrzelenie z broni palnej podczas popełnienia innego przestępstwa. Tylko to oskarżenie może go skazać na minimum 25 lat w areszcie.

Tekashi69 i jego ekipa usłyszeli również zarzuty o konspirację do popełnienia przestępstw takich jak napad z bronią, sprzedaż narkotyków i udział w strzelaninach. Były manager Shotti’ego ma podobne kłopoty jak Tekashi, właściciel Treyway usłyszał identyczne zarzuty jak jego klient.

Według prokuratury, wszystkie akty przemocy były związane z obroną możliwość sprzedaży narkotyków oraz budowanie reputacji przez gang Nine Trey Bloods, do którego należał Tekashi69.

Służby twierdzą, że 6ix9ine i jego ekipa zajmowali się sprzedażą heroiny, marihuany, MDMA, fenatynolu w Nowym Jorku. Dodatkowo uważają, że sam Tekashi69 dopuścił do napaści z bronią w ręku przeciwko członkowi wrogiego gangu.

Zarzuty w sprawie sięgają czynności gangu od 2013 roku do teraz.

Prawnik rapera, Lance Lazzaro, starał się o możliwość wyjścia za kaucją. Kaucja miała wynosić prawie 2 miliony dolarów oraz dom rapera jako zastaw. Możliwość kaucji została odrzucona przez sąd.

Jeżeli raper zostanie uznany winnego za wszystkie stawiane mu zarzuty to spędzi minimum 32 lata w więzieniu.

Jako, że jest to sprawa federalna to wygląda to naprawdę ciężko dla 6ix9ine. W przypadku spraw federalnych 95% osób, które usłyszą zarzuty zostają skazane.