Sukces jakim okrywa się niemalże każdy projekt kolaboracji Travisa Scotta u boku Nike czy Jordan Brand, nie pozostawia wątpliwości. Przedsiębiorstwo postanawia odejść od klasycznych sylwetek, a najnowszą współpracę zrealizować na bazie stosunkowo młodego wydania Nike Air Max 270.

Pierwsze plotki dot. modelu pojawiły się już kilka miesięcy temu, pozostawiając nas bez większych szczegółów. Dziś, zebraliśmy wszystkie informacje i najnowsze fotografie, które przedstawiają efekty ostatnich prac rapera z Oregońskim gigantem. Wydanie znacząco różni się od klasycznych wersji AM 270, a to dzięki wielowarstwowej, niecodziennej cholewce. Utrzymana w jasnobeżowej kolorystyce, nosi na sobie odcienie szarości i kilku odcieni brązu. Na bokach widnieją faliste elementy, które zmierzają ku futerkowym nakładkom przy pięcie. Język wraz z białymi sznurowadłami kontrastuje z czerwonymi akcentami i złotą podeszwą współgrającą z brązowym toeboxem. Tylni zapiętek zdobi pomarańczowe logo ”CACTUS JACK” zaś sam Swoosh, pojawia się w postaci małego logo w wielu miejscach cholewki.

Jeśli najnowszy projekt przypadł wam do gustu, przygotujcie 190 dolarów na marzec 2020 roku. Wydanie ukaże się zarówno w rozmiarach męskich, damskich jak i dziecięcych za pośrednictwem SNEAKRS App.