Nike nie zwalnia tempa, a do kalendarza premier dołączają kolejne niezłe współprace. Poza lubianymi partnerami, zainteresowaniem cieszą się również projekty, których efekty pracy widzimy po raz pierwszy!

Kasina to sieć butików założona w 1997 roku przez EunHyuka Lee, byłego deskorolkarza. Z roku na rok wprowadzano do sprzedaży kolejne marki, a na obecną chwilę – są to jedne z najbardziej znaczących sklepów w Korei Południowej. Już tej jesieni, światło dzienne ujrzy wspólny model Nike Dunk Low. Pojawi się w trzech kolorystykach, choć na ten moment ujawniono fotografie wyłącznie dwóch z nich. Gładką, skórzaną cholewkę połączono z zamszowymi elementami oraz brandingiem w postaci haftu.

”Sail / White-Neptune Green-Industrial Blue/Neptune Green” – 18 września (wyłącznie w sklepie Kasina). Charakterystyczne napisy na piętach nawiązują do działalności, której początki rozpoczęły się w Busan. Po latach zdobywania lojalności i zaufania klientów, sieć otworzyła się na Seul.

”Sail / University Gold-Industrial Blue/Industrial Blue” – 25 września (w sklepie Kasina & SNKRS App). Paleta barw jest inspirowana transportem Korei Południowej z lat 80, a sam brelok kierownicy doskonale nam o tym przypomina.

Na szczegóły trzeciej kolorystyki ”Pearl White / University Gold-Melon Tint” musimy nieco poczekać, jednak i ta – ukaże się tej jesieni.