Sytuacja na świecie przyniosła nam w ostatnich miesiącach wiele przykrych niespodzianek, co nie ominęło również sektora mody. Siłą rzeczy, wiele projektów uległo przesunięciu, a w tym premier wyczekiwanych modeli. Koniec końców, większość z nich doszła do skutku, a my postaramy się wybrać najlepsze!

Nike SB Dunk Low x StrangeLove

Nawet jeśli sami jesteście sceptykami Walentynek, dla takich modeli warto świętować! Ten rok był kluczowym czasem dla Nike SB Dunk Low, a to ze względu na ukazanie, jak mimo upływu lat – wydania nie tracą na pożądaniu. Połączenie sił z firmą StrangeLove zaowocowało różową sylwetką z elementami weluru.

adidas Yeezy 700 V3 ”Alvah”

Rok był równie intensywny jeśli mowa o modelach z rodziny Yeezy. Kanye West podzielił się z nami wieloma fotografiami nadchodzących projektów, a wśród naszych faworytów wśród premier znalazła się sylwetka 700 V3. Monochromatyczna kolorystyka tak jak i w wersji OG, świeci w ciemności.

New Balance 992 x Don’t Be Mad ”Anatomy of a Heart”

Jeśli mowa o New Balance, nie chcieliśmy skupiać się na debiutanckiej sylwetce 327, a czymś konkretniejszym. Powracamy więc do premiery klasyka – 992 we współpracy z Don’t Be Mad, z okazji święta zakochanych. Paleta wprost nawiązująca do serca, zdobyła naszą sympatię aż nadto!

Nike SB Dunk Low x Travis Scott

Jedna z gorętszych kolaboracji tego roku, a tym samym pierwsza sylwetka Dunk Low u boku rapera. Zważając na zainteresowanie wokół poprzednich projektów, wzmożone zainteresowanie nie było niespodzianką. Nieprzeciętny design oparty o kratkę, bandanę i beż z pewnością dla wielu jest grailem tego roku.

Nike Air Zoom Spidron Cage II x Stüssy ”Fossil” & ”Pure Platinum”

Historia lubi się powtarzać, a Nike doskonale wie, jak przywrócić do życia zapomniane modele. Od debiutu wydania OG minęło 17 lat, a świętująca powrót współpraca ze Stüssy, przyciągnęła niezliczone grono zainteresowanych.

Nike SB Dunk Low x Ben & Jerry ”Chunky Dunky”

Tytułowe wydanie pokazuje, jak otwarte na eksperymenty jest przedsiębiorstwo z Oregonu. Imitacja lodów na Nike SB Dunk Low? Czemu nie! Zdecydowanie nie jest to pozycja stonowana, jednak jej wyjątkowy wygląd okazał się być strzałem w dziesiątkę – nie tylko dla fanów lodów.

Air Jordan 1 High & Low x Dior

Nie mogło zabraknąć kluczowej współpracy tego roku, pod szyldem francuskiego domu mody Dior. Zapewne kilkanaście, a nawet kilka lat temu, niewielu uwierzyłoby, że będziemy mieli okazję zobaczyć sylwetkę w takiej wersji. Kilka tysięcy par edycji Low i High było dostępne w kilku lokalizacjach na świecie, a zakup był możliwy wyłącznie poprzez loterię.

Air Jordan IV x Off-White ”Sail”

Debiut kultowej już kolekcji ”The Ten” okraszył się wielkim sukcesem, co było idealną reklamą dla kolejnych projektów duetu. W tym roku, ujawniono pozycję dedykowaną kobietom, bazując na modelu Air Jordan IV.

Air Jordan V x Off-White ”Sail/Fire-Red”

Docieramy do drugiej premiery duetu, jednak tym razem, na warsztat trafiły piątki. Beżowa cholewka została zestawiona z akcentami stylizowanymi na zżółkniętą teksturę oraz niezastąpionymi elementami takimi jak ”23” na pięcie.

Nike VaporWaffle x Sacai

Hybrydy powracają w wielkim stylu, wraz z masywną podeszwą ale i smukłym wyglądem! Po raz kolejny, mieliśmy okazję kupić parę stworzoną u boku Sacai, co jest swego rodzaju kontynuacją działań firm. Naszym faworytem została wersja Black!

Air Jordan I ”Dark Mocha”

Wydanie, którego wyczekiwaliśmy miesiącami – w końcu pojawiło się w sprzedaży! Początkowo, sympatycy Jordan Brand utożsamiali kolorystykę z wydaniem we współpracy z Travisem Scottem, jednak kawowa inspiracja ma swój charakterystyczny vibe.

Zbliżamy się do końca zestawienia, choć z chęcią dodalibyśmy jeszcze co najmniej kilka pozycji. Każda z powyższych par była wysoce limitowana, tak więc jeśli chcecie sprawić sobie spóźniony prezent – pozostaje zakup z drugiej ręki. Mamy nadzieję, że przyszły rok odkryje przed nami równie wiele dobrych premier, a wam życzymy wielu wygranych loterii i znacznie więcej trafionych par w SNKRS App.