Wśród najgorętszych premier na które czekamy, znajduje się kolejne wydanie z rąk duetu Nike i Travisa Scotta. Efekty wspólnych projektów niemalże zawsze okrywają się ogromnym zainteresowaniem, podobnie jak i w tym przypadku!

Kilka tygodni temu, zobaczyliśmy nieco dokładniejsze fotografie kolejnego już modelu Travisa Scotta u boku Nike. Choć raper miał okazję współtworzyć tę samą sylwetkę z firmą w przeszłości, nadchodząca znacząco różni się od kolorystyki ”Sail”. Wzorzysta cholewka obejmuje odcienie czerni, fioletu, granatu oraz pomarańczy i jest wzbogacona o charakterystyczny zamek na górze. Niekonwencjonalne wykonanie charakteryzuje się zastosowaniem wielu materiałów począwszy od sztruksu czy flaneli, skończywszy na zamszu. Model ma trafić do sprzedaży w pełnej talii rozmiarów, a jak wynika z najnowszych informacji – zadebiutuje w spersonalizowanym boxie. Beżowe pudełko z niebieskim Swooshem posiada wysuwaną szufladkę, a na jego bokach znajduje się m.in. czarny motyw Cactus Jack wykonany chaotyczną czcionką i cyrylicą.

But sam w sobie wywołał fale zainteresowania, a dedykowany box znacząco podkreśla wyjątkowy charakter kolaboracji. Przewidziana premiera odbędzie się już 16 listopada bieżącego roku, a cena wyniesie 160 dolarów.