Sportowa marka PUMA przedstawia najnowszą odsłonę kultowego modelu z lat80., FAST RIDER. Prezentowane przez rapera YBN Cordae oraz piosenkarkę DaniLeigh, nowe FUTURE RIDER Play On i STYLE RIDER Play On to połączenie klasycznego stylu z futurystycznymi rozwiązaniami. Obie sylwetki charakteryzuje mocna kolorystyka, którą odzwierciedla kampania z równie barwnymi postaciami.

YBN Cordae to jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych artystów ze Stanów Zjednoczonych. Raper jest aktualnie w trakcie trasy koncertowej promującej debiutancki album „The Lost Boy”, a w marcu odwiedzi także Polskę. Druga bohaterka kampanii, DaniLeigh, to osoba wielu talentów. Swoją karierę muzyczną oraz taneczną rozwijała pod okiem Prince’a. W swojej muzyce nawiązuje do dawnych brzmień muzyki R&B oraz hip-hop, wzorując się na takich postaciach jak Missy Elliott czy Aaliyah.

Powrót do korzeni w połączeniu z innowacyjnością ich twórczości sprawiają, że DaniLeigh i YBN Cordea idealnie uzupełniają się jako ambasadorzy PUMA Rider – modelu, który celebruje klasykę w odświeżonej formie.

FUTURE RIDER Play On i STYLE RIDER Play On dostępne są w sprzedaży od 22 lutego w oficjalnych sklepach PUMA oraz na PUMA.com