Yeezy Boost 350 V2 – NBA Custom

  0

  Całkiem niedawno na świat wyszły Yeezy V2 w kolorystyce Belgua, jak wiadomo w ograniczonej ilości co niestety nie satysfakcjonuje klientów, gdyż popyt jest o dużo większy niż wielkość produkcji. Pozostaje mieć nadzieję na kolejne dropy. Kto wie, może Adidas się zlituje i wypuści ich więcej?
  Wczoraj szef Sneakersnstuff – Erik Fagerlind napisał na Instagramie list otwarty do Adidasa z prośbą o zwiększenie produkcji, gdyż zwyczajnie zbyt wielu klientów jest niezadowolonych z faktu, że butów dla nich zwyczajnie “nie starczyło”. Tłumaczy to tym, że skoro jest tak mała dostępność produktów, to ludzie z czasem mogą być zmęczeni nawet próbowaniem by się do nich dostać.

  View this post on Instagram

  It's yeezy season… I think we had more simultaneous visitors than @adidasoriginals global production of the Yeezy 350. I see a lot of people angry, frustrated and sad. And I share their frustration. We do all that we can for a fair and smooth release – but since we get nowhere near the qty to cover even 1% of the demand, people still misstrust us. I think there is a lesson to be learned here @adidasoriginals. If you continue to undercut the market this hard, people will get tired of trying. I know it is not likely that you will sell us 50000 pairs (I'm game if you are…). But you have to level the field here. Disrupting the marketplace with chaos on release day feels very 2015, and you are the "brand of the future". I am in Herzo monday – happy to share all info, insight, feedback with anybody who cares #yeezy

  A post shared by Erik Fagerlind SNS (@erikfagerlind) on

  Wszystko wszystkim, ale co gdyby tak wypuścić Yeezy V2 w kilku kolejnych wersjach kolorystycznych? Grafik Patso Dimitrov przygotował kilka propozycji jak mogłyby wyglądać Yeezy w wydaniu NBA. Wyobrażacie sobie całą halę w Yeezy malowane na Chicago Bulls? A Wy, które byście nosili najchętniej?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here