Kim Kardashian wyśmiewa YEEZY MAFIA!

0

Odkąd pamiętam nigdy nie było wiadome na ile Yeezy Mafia jest legitna. Tym razem Kim Kardashian zabrała głos by wyjaśnić sprawę.
Yeezy Mafia to jedno z największych twitterowych kont związanych z kolekcją YEEZY od Kanye Westa. Ciągle od 2015 roku ich liczby na kontach społecznościowych rosną – dzisiaj na twitterze obserwuje ich prawie 400 tysięcy osób.
Ich nagły wzrost sławy zawdzięczają nowym informacją na temat butów czy kolekcji od Kanye Westa. Od zawsze reputacja portalu stała dość mocno pod znakiem zapytania – ich newsy można traktować bardziej jako “hit or miss”.

yeezy mafia kim kardashianWczoraj profil Yeezy Mafia podzielił się szokującą informacją na temat nowej kolekcji rapera. Według portalu na showroomie nic nie było. Zupełną pustkę organizatorzy mieli komentować tak: “Kanye West nie był w stanie uwiecznić swojej wizji”.
Kim Kardashian szybko stanęła w obronie męża – mocno krytykując portal. Według Kim showroom został otwarty tylko po to by promować buty z nowej kolekcji. Przy okazji żona rapera oficjalnie potwierdziła, że Yeezy Mafia publikuje fałszywe informacje – takie jak kolorystyki – i nie jest w żadnym stopniu związana z marką Yeezy.
Season 7 ma trafić wkrótce do sieci.

yeezy mafia kim kardashian

YM przeprosiła za zamieszczenie nieprawdziwych informacji na swoim twitterze.

Zobacz także: Stylówki #12 – The Game

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here