YNW Melly nie przyznaje się do podwójnego morderstwa w sądzie

0
ynw melly
WEST HOLLYWOOD, CALIFORNIA - FEBRUARY 08: YNW Melly attends Murda Beatz 25th Birthday + GRAMMY Celebration on February 08, 2019 in West Hollywood, California. (Photo by Jerritt Clark/Getty Images for 2wenty 2wenty Music)

YNW Melly nie przyznał się do zarzutów podwójnego morderstwa.

Raper został aresztowany 13 lutego, gdyż jest głównym podejrzanym w sprawie morderstwa dwóch członków jego ekipy – YNW Sakchaser i YNW Juvy. Dzień wcześniej, YNW Bortlen, został aresztowany i usłyszał takie same zarzuty.

Po śmierci YNW Sakchaser i YNW Juvy, YNM Melly wyraził swoje kondolencje na Instagramie. Jednak, po dochodzeniu policyjnym, służby stwierdziły, że historia Melly’ego, o tym że dwóch zabitych członków YNW padło ofiarą “drive-by shooting” jest nieprawdziwa.

Zdaniem policji strzały, które zabiły Sakcheser’a oraz Juvy padły ze środka Jeepa Compass, gdzie znajdowali się wszyscy czterej mężczyźni.

Detektywni sądzą, że to Melly oddał strzały. Potem, podejrzani mieli poruszać się z martwymi ciałami w środku auta po okolicy. Zdaniem policji to wtedy wymyślili historię o “drive-by”.