Wraz z końcem stycznia, informowaliśmy was o pracach nad otwarciem upragnionej lokalizacji tytułowego butiku. Jest to zdecydowanie jedno z bardziej wyczekiwanych miejsc, ponieważ o planach dowiedzieliśmy się już w 2019 roku dzięki samemu właścicielowi.

Dziś pora omówić wnętrze paryskiego sklepu, znajdującego się na 49 Rue Pierre Charron. Jest to wyjątkowa chwila, ponieważ po raz pierwszy, Kith zagościł w Europie! Uwagę gości będzie przykuwał klimatyczny, kwiecisty dziedziniec i tak jak w przypadku pozostałych miejsc, zainteresowanych przyciągnie również strefa jadalna. Kompleks składa się z trzech kondygnacji – Kith Retail, Kith Treats oraz Kith Sadelle (część restauracyjna). Całość zajmuje niemalże 1500 m2, a wnętrze jest nie tylko przestrzenią umożliwiającą nam zakup produktów ale i pomysłem na spędzenie czasu. Postawiono na minimalistyczny klimat bieli, drewna oraz marmuru – czemu towarzyszą wyjątkowe ozdoby takie jak m.in. lotniczy fotel Nike Air i wyjątkowy żyrandol stworzony ze śnieżnobiałych par Nike Air Max 1.

Przypominamy, że uhonorowaniem otwarcia lokalizacji jest wyjątkowa współpraca z Nike na bazie Air Force 1. Minimalistyczna pozycja została zaprojektowana w oparciu o flagę Francji. Zważając na sytuację epidemiczną, paryskie miejsce będzie otwarte dla gości wyłącznie poprzez wcześniejszą rezerwację.