Zaprojektuj pudełko dla Saucony!

0

Wielka akcja dla wszystkich, którzy bardzo lubią rysować… w zasadzie wszędzie! Saucony Originals, producent mega jakościowego obuwia, niestety trochę marka mniej znana na naszym podwórku, organizuje konkurs artystyczny!

O co chodzi?

Akcja nazywa się “Saucony Originals Design Box” i jest polskim programem pilotażowym, skierowanym głównie do grafików, rysowników, ilustratorów i do tych, którzy po prostu lubią projektować i rysować!

“Chcemy zachęcić wszystkich do stworzenia wyjątkowej w swoim rodzaju pracy graficznej. Konkurs jest otwarty dla osób, które poszukują miejsca artystycznej ekspresji. Wystarczy przygotować ilustrację na limitowane opakowanie na buty w możliwie najbardziej interesujący sposób. Najciekawsze projekty będą prezentowane na naszych nośnikach promocyjnych, a zwycięska praca, poza atrakcyjnymi nagrodami, zostanie wydrukowana na limitowanej liczbie kartonów okolicznościowych” wyjaśnia Piotr Dziewulski, pomysłodawca konkursu.

A rozgrywka toczy się o 12 kartonów butów marki Saucony oraz zapas markerów Pilot Pintor dla zwycięzcy. A oceniać Was będą Why-Duck oraz Dawid Ryski – uzdolnieni graficy i ilustratorzy!

Wszelkie szczegóły znajdują się na stronie www.designerbox.pl . Konkurs potrwa od 3 do 28 czerwca tego roku.